volleybalvereniging
WHAM WHAM
Hoorn, Zwaag, Kersenboogerd en Risdam
WHAM WHAM
viert 50 jarig bestaan!
Lees snel onze laatste WHAMPIE!

WanneerWedstrijdenNavigatie
28 September 21:00Spaarnestad HS 11 - Wham Wham HS 2
29 September 19:45Wham Wham DS 4 - NIVO DS 1
29 September 19:45Wham Wham DS 6 - NIVO DS 4

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Wham Wham HS 3

Ons Heren 3 team speelt competitie in de 3e Klasse B poule van regio West. Zij trainen op donderdag van 21:00 tot 22:30. Klik hier als je meer wilt weten over dit team of een keertje wilt meetrainen! Klik hier voor hun nevobo pagina.

Aankomende wedstrijd

WanneerWedstrijdenNavigatie
02 October 21:15NIVO HS 3 - Wham Wham HS 3

Wedstrijd uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
26 September 13:30Wham Wham HS 3 - Madjoe HS 60-413-25, 15-25, 23-25, 7-25

Poulestand

#TeamGPWV+-
1Wham Wham HS 221080200138
2MOVE HS 22971198145
3Compaen HS 5154010190
4NIVO HS 22544168195
5Compaen HS 42435189197
6Madjoe HS 52435167177
7Spaarnestad HS 102226171197
8Spaarnestad HS 1111139591
9VVW HS 3100471100
10Bevok HS 2100470100
Clam Dycke HS 2000000