volleybalvereniging
WHAM WHAM
Hoorn, Zwaag, Kersenboogerd en Risdam
WHAM WHAM
viert 50 jarig bestaan!
Lees snel onze laatste WHAMPIE!

WanneerWedstrijdenNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Wham Wham HS 3

Ons Heren 3 team speelt competitie in de 3e Klasse B poule van regio West. Zij trainen op donderdag van 21:00 tot 22:30. Klik hier als je meer wilt weten over dit team of een keertje wilt meetrainen! Klik hier voor hun nevobo pagina.

Aankomende wedstrijd

WanneerWedstrijdenNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

Wedstrijd uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
12 December 13:30Wham Wham HS 3 - Madjoe HS 7Vervallen-

Poulestand

#TeamGPWV+-
1MOVE HS 2415124387336
2Wham Wham HS 2413116389344
3Bevok HS 231084271253
4Compaen HS 52971202173
5Spaarnestad HS 113876301273
6Spaarnestad HS 103766271259
7NIVO HS 245412303396
8Madjoe HS 52435167177
9Compaen HS 43439279303
10VVW HS 32008144200
Clam Dycke HS 2000000