Website titel
volleybalvereniging
WHAM WHAM
Hoorn, Zwaag, Kersenboogerd en Risdam
Aankondiging
WHAM WHAM
viert 50 jarig bestaan!
Whampie
Lees snel onze laatste WHAMPIE!
Aankomend programma

WanneerWedstrijdenNavigatie
29 November 18:00VV Amsterdam JC 1 - Wham Wham JC 1
02 December 19:30Wham Wham HS 1 - Compaen HS 3
03 December 19:30Bevok/Vip DS 6 - Wham Wham DS 5

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Wham Wham HS 2

Ons Heren 2 team speelt competitie in de 2e Klasse B poule van regio West. Zij trainen op donderdag van 19:30 tot 21:00. Klik hier als je meer wilt weten over dit team of een keertje wilt meetrainen! Klik hier voor hun nevobo pagina.

Aankomende wedstrijd

WanneerWedstrijdenNavigatie
10 December 21:15Clam Dycke HS 1 - Wham Wham HS 2

Wedstrijd uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
27 November 12:00Wham Wham HS 2 - vv Jonas HS 30-411-25, 15-25, 12-25, 16-25

Poulestand

#TeamGPWV+-
1Simokos HS 1730245687556
2Alvoco HS 19272315876838
3MBSOV HS 18241914737730
4Wognum HS 18221815725720
5Ardea HS 1620169587492
6Zaanstad HS 4619159570540
7Madjoe HS 57161416675626
8NIVO HS 169817527581
9VCJ'94 HS 158714439482
10Tevoko HS 177723590702
11Madjoe HS 453317348494