volleybalvereniging
WHAM WHAM
Hoorn, Zwaag, Kersenboogerd en Risdam
WHAM WHAM
viert 50 jarig bestaan!
Lees snel onze laatste WHAMPIE!

WanneerWedstrijdenNavigatie
04 December 21:00Westvolver DS 1 - Wham Wham DS 2
04 December 21:15The Setfighters DS 2 - Wham Wham DS 4
05 January 19:45Wham Wham DS 3 - Clam Dycke DS 2

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Wham Wham HS 4

Ons Heren 4 team speelt competitie in de 3e Klasse C poule van regio West. Zij trainen op donderdag 21:00 tot 22:30. Klik hier als je meer wilt weten over dit team of een keertje wilt meetrainen! Klik hier voor hun nevobo pagina.

Aankomende wedstrijd

WanneerWedstrijdenNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

Wedstrijd uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
Er zijn geen uitslagen bekend.

Poulestand

#TeamGPWV+-
1Croonenburg HS 4416134408334
2Smashing Velsen '96 HS 1313112302230
3vv Jonas HS 6313102300231
4sv. Rood-Wit Zaanstad HS 1313102290229
5Croonenburg HS 341198368366
6Kroefi HS 149810363373
7Bevok HS 648811380399
8Bevok HS 447711369407
9MOVE HS 345512315387
10Croonenburg HS 23449263291
11Zaanstad HS 733310256298
12vv Jonas HS 533310238307