volleybalvereniging
WHAM WHAM
Hoorn, Zwaag, Kersenboogerd en Risdam
WHAM WHAM
viert 50 jarig bestaan!
Lees snel onze laatste WHAMPIE!

WanneerWedstrijdenNavigatie
22 September 19:45Wham Wham DS 3 - Croonenburg DS 1
22 September 19:45Wham Wham DS 5 - Zaanstad DS 7
23 September 19:15Spaarnestad DS 12 - Wham Wham DS 4

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Wham Wham HS 4

Ons Heren 4 team speelt competitie in de 3e Klasse C poule van regio West. Zij trainen op donderdag 21:00 tot 22:30. Klik hier als je meer wilt weten over dit team of een keertje wilt meetrainen! Klik hier voor hun nevobo pagina.

Aankomende wedstrijd

WanneerWedstrijdenNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

Wedstrijd uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
Er zijn geen uitslagen bekend.

Poulestand

#TeamGPWV+-
1Smashing Velsen '96 HS 1154010167
2Croonenburg HS 4154010682
3vv Jonas HS 6143110389
4sv. Rood-Wit Zaanstad HS 114319281
5Kroefi HS 1133210187
6Bevok HS 41332106107
7Bevok HS 61223107106
8MOVE HS 3122387101
9Zaanstad HS 711138192
10Croonenburg HS 3111389103
11Croonenburg HS 2100482106
12vv Jonas HS 5100467101