volleybalvereniging
WHAM WHAM
Hoorn, Zwaag, Kersenboogerd en Risdam
WHAM WHAM
viert 50 jarig bestaan!
Lees snel onze laatste WHAMPIE!

WanneerWedstrijdenNavigatie
22 September 19:45Wham Wham DS 3 - Croonenburg DS 1
22 September 19:45Wham Wham DS 5 - Zaanstad DS 7
23 September 19:15Spaarnestad DS 12 - Wham Wham DS 4

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Wham Wham DS 2

Ons Dames 2 team speelt competitie in de 2e Klasse B poule van regio West. Zij trainen op dinsdag van 19:30 tot 21:00 en donderdag van 21:00 tot 22:30. Klik hier als je meer wilt weten over dit team of een keertje wilt meetrainen! Klik hier voor hun nevobo pagina.

Aankomende wedstrijd

WanneerWedstrijdenNavigatie
26 September 15:30Wham Wham DS 2 - MOVE DS 2

Wedstrijd uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
19 September 15:15Zaanstad DS 5 - Wham Wham DS 24-025-15, 25-11, 25-20, 25-15

Poulestand

#TeamGPWV+-
1Simokos DS 5154010072
2Bevok DS 214319561
3Simokos DS 314319968
4The Setfighters DS 114318688
5MOVE DS 5133211394
6Madjoe DS 51332104104
7VVW DS 11223104104
8NIVO DS 2122394113
9Madjoe DS 411138886
10Simokos DS 411136899
11Croonenburg DS 211136195
12Clam Dycke DS 3100472100