volleybalvereniging
WHAM WHAM
Hoorn, Zwaag, Kersenboogerd en Risdam
WHAM WHAM
viert 50 jarig bestaan!
Lees snel onze laatste WHAMPIE!

WanneerWedstrijdenNavigatie
04 December 21:00Westvolver DS 1 - Wham Wham DS 2
04 December 21:15The Setfighters DS 2 - Wham Wham DS 4
05 January 19:45Wham Wham DS 3 - Clam Dycke DS 2

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Wham Wham DS 3

Ons Dames 3 team speelt competitie in de 1e Klasse B poule van regio West. Zij trainen op donderdag van 21:00 tot 22:30. Klik hier als je meer wilt weten over dit team of een keertje wilt meetrainen! Klik hier voor hun nevobo pagina.

Aankomende wedstrijd

WanneerWedstrijdenNavigatie
05 January 19:45Wham Wham DS 3 - Clam Dycke DS 2

Wedstrijd uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
24 November 19:45Wham Wham DS 3 - VIP DS 1Vervallen-

Poulestand

#TeamGPWV+-
1NIVO DS 1420160400175
2Spaarnestad DS 12420160400223
3VCC'92 DS 1419151402296
4Voluit DS 1413106376309
5VIP DS 231193288221
6Zaanstad DS 646511307364
7Wham Wham DS 43548222242
8Madjoe DS 645412271385
9MOVE DS 63439198293
10VIP DS 344313217387
11The Setfighters DS 23339251276
12Compaen DS 540016239400