volleybalvereniging
WHAM WHAM
Hoorn, Zwaag, Kersenboogerd en Risdam
WHAM WHAM
viert 50 jarig bestaan!
Lees snel onze laatste WHAMPIE!

WanneerWedstrijdenNavigatie
28 September 21:00Spaarnestad HS 11 - Wham Wham HS 2
29 September 19:45Wham Wham DS 4 - NIVO DS 1
29 September 19:45Wham Wham DS 6 - NIVO DS 4

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Wham Wham DS 3

Ons Dames 3 team speelt competitie in de 1e Klasse B poule van regio West. Zij trainen op donderdag van 21:00 tot 22:30. Klik hier als je meer wilt weten over dit team of een keertje wilt meetrainen! Klik hier voor hun nevobo pagina.

Aankomende wedstrijd

WanneerWedstrijdenNavigatie
02 October 19:30Zaanstad DS 5 - Wham Wham DS 3

Wedstrijd uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
22 September 19:45Wham Wham DS 3 - Croonenburg DS 12-325-16, 25-11, 25-27, 20-25, 9-15

Poulestand

#TeamGPWV+-
1NIVO DS 12108020085
2Spaarnestad DS 1221080200111
3VCC'92 DS 121080205162
4VIP DS 22653188168
5Wham Wham DS 42544166142
6Madjoe DS 62544179185
7Voluit DS 12435182189
8Zaanstad DS 62435164173
9MOVE DS 62435147193
10The Setfighters DS 22226164186
11Compaen DS 52008125200
12VIP DS 3200874200