Website titel
volleybalvereniging
WHAM WHAM
Hoorn, Zwaag, Kersenboogerd en Risdam
Aankondiging
WHAM WHAM
viert 50 jarig bestaan!
Whampie
Lees snel onze laatste WHAMPIE!
Aankomend programma

WanneerWedstrijdenNavigatie
18 January 19:45Wham Wham DS 4 - Madjoe DS 2
21 January 19:15Madjoe DS 3 - Wham Wham DS 3
21 January 21:00Madjoe DS 6 - Wham Wham DS 6

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Wham Wham HS 3

Ons Heren 3 team speelt competitie in de 3e Klasse B poule van regio West. Zij trainen op donderdag van 21:00 tot 22:30. Klik hier als je meer wilt weten over dit team of een keertje wilt meetrainen! Klik hier voor hun nevobo pagina.

Aankomende wedstrijd

WanneerWedstrijdenNavigatie
22 January 16:00Wham Wham HS 3 - MOVE HS 2

Wedstrijd uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
27 November 14:00Wham Wham HS 3 - NIVO HS 20-411-25, 18-25, 12-25, 12-25

Poulestand

#TeamGPWV+-
1MOVE HS 2732253683481
2Bevok HS 2725209648568
3Madjoe HS 6622187576524
4The Setfighters HS 2620168574463
5VVW HS 37201613620636
6Wham Wham HS 46161312522512
7Bevok HS 39131226756859
8NIVO HS 28111023649736
9Madjoe HS 7610916516538
10Wham Wham HS 361123369596