Website titel
volleybalvereniging
WHAM WHAM
Hoorn, Zwaag, Kersenboogerd en Risdam
Oliebollen
Aankomend programma

WanneerWedstrijdenNavigatie
24 February 12:00SVU DS 1 - VV Wham Wham DS 1
24 February 14:00SVU HS 1 - VV Wham Wham HS 1
27 February 19:15VV Wham Wham DS 5 - NIVO DS 4

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Wham Wham HS 3

Ons Heren 3 team speelt competitie in de 3e Klasse B poule van regio West. Zij trainen op donderdag van 21:00 tot 22:30. Klik hier als je meer wilt weten over dit team of een keertje wilt meetrainen! Klik hier voor hun nevobo pagina.

Aankomende wedstrijd

WanneerWedstrijdenNavigatie
27 February 20:00WVS '90 HS 1 - VV Wham Wham HS 3

Wedstrijd uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
03 February 13:00VV Wham Wham HS 3 - Antilopen HS 14-025-17, 25-15, 25-18, 25-16

Poulestand

#TeamGPWV+-
1Madjoe HS 8167458615951181
2Reflection HS 1135343111273939
3VV Wham Wham HS 31448381913081151
4VVW HS 21547382313601242
5VV Wham Wham HS 21443352313221199
6NIVO HS 21334282611821136
7Madjoe HS 61424223711611339
8Wognum HS 21524204212101430
9Madjoe HS 71619174912711547
10WVS '90 HS 11317143810211204
11Antilopen HS 11512115011261461