Website titel
volleybalvereniging
WHAM WHAM
Hoorn, Zwaag, Kersenboogerd en Risdam
Aankondiging
WHAM WHAM
viert 50 jarig bestaan!
Whampie
Lees snel onze laatste WHAMPIE!
Aankomend programma

WanneerWedstrijdenNavigatie
16 October 14:30Spaarnestad HS 6 - Wham Wham HS 2
16 October 17:00VV Amsterdam DS 2 - Wham Wham DS 1
23 October 09:00Spaarnestad JC 3 - Wham Wham JC 1

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Wham Wham HS 3

Ons Heren 3 team speelt competitie in de 3e Klasse B poule van regio West. Zij trainen op donderdag van 21:00 tot 22:30. Klik hier als je meer wilt weten over dit team of een keertje wilt meetrainen! Klik hier voor hun nevobo pagina.

Aankomende wedstrijd

WanneerWedstrijdenNavigatie
30 October 16:00Wham Wham HS 3 - Bevok HS 2

Wedstrijd uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
14 October 19:30Bevok HS 3 - Wham Wham HS 33-125-15, 25-8, 21-25, 25-21

Poulestand

#TeamGPWV+-
1The Setfighters HS 2313102301201
2MOVE HS 221080200136
3Madjoe HS 631084283282
4Bevok HS 348710367380
5Bevok HS 23767261273
6VVW HS 33767278294
7Madjoe HS 72544179155
8Wham Wham HS 42544164161
9NIVO HS 23449259298
10Wham Wham HS 331111184296