Website titel
volleybalvereniging
WHAM WHAM
Hoorn, Zwaag, Kersenboogerd en Risdam
Aankondiging
WHAM WHAM
viert 50 jarig bestaan!
Whampie
Lees snel onze laatste WHAMPIE!
Aankomend programma

WanneerWedstrijdenNavigatie
29 November 18:00VV Amsterdam JC 1 - Wham Wham JC 1
02 December 19:30Wham Wham HS 1 - Compaen HS 3
03 December 19:30Bevok/Vip DS 6 - Wham Wham DS 5

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Wham Wham HS 1

Ons Heren 1 team speelt competitie in de Promotieklasse A poule van regio West. Zij trainen op dinsdag 19:30 tot 21:00 en op donderdag van 19:30 tot 21:00. Klik hier als je meer wilt weten over dit team of een keertje wilt meetrainen! Klik hier voor hun nevobo pagina.

Aankomende wedstrijd

WanneerWedstrijdenNavigatie
02 December 19:30Wham Wham HS 1 - Compaen HS 3

Wedstrijd uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
27 November 14:00Wham Wham HS 1 - Spaarnestad HS 43-125-22, 25-18, 22-25, 25-21

Poulestand

#TeamGPWV+-
1De Boemel HS 1838312802620
2MOVE HS 1729246688560
3Spaarnestad HS 58242013757704
4VVW HS 18242015782735
5De Nijs/Dinto HS 17211712658639
6Madjoe HS 27201613640593
7Madjoe HS 38161320709717
8VCC'92 HS 1711919577646
9Spaarnestad HS 478721566678
10Wham Wham HS 176523533682
11Compaen HS 363321460598