Aankondiging
Speciale kerstactie voor leden:
bestel heerlijke wijnen!
Website titel
volleybalvereniging
WHAM WHAM
Hoorn, Zwaag, Kersenboogerd en Risdam
Aankondiging
Speciale kerstactie voor leden:
bestel heerlijke wijnen!
Whampie
29 December oliebollentoernooi!
Aankomend programma

WanneerWedstrijdenNavigatie
04 February 00:00VV Wham Wham DS 1 - vv Jonas DS 2
04 February 12:15VV Wham Wham MB 1 - Madjoe MB 1
04 February 12:15VV Wham Wham MC 1 - Madjoe MC 1

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Wham Wham HS 1

Ons Heren 1 team speelt competitie in de Promotieklasse A poule van regio West. Zij trainen op dinsdag 19:30 tot 21:00 en op donderdag van 19:30 tot 21:00. Klik hier als je meer wilt weten over dit team of een keertje wilt meetrainen! Klik hier voor hun nevobo pagina.

Aankomende wedstrijd

WanneerWedstrijdenNavigatie
04 February 14:00VV Wham Wham HS 1 - Dinto HS 1

Wedstrijd uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
28 January 14:00VV Wham Wham HS 1 - Albatros HS 14-025-21, 25-19, 27-25, 25-16

Poulestand

#TeamGPWV+-
1Spaarnestad HS 414634971364981
2MOVE HS 114614981386998
3Spaarnestad HS 51650422615361424
4VVW HS 11444372413791261
5Madjoe HS 31537333313891430
6VCC'92 HS 11431283413621344
7Dinto HS 11230252610921097
8VV Wham Wham HS 11425223711411347
9Atalante HS 11424213711871339
10Albatros HS 11220173310511137
11VV Amsterdam HS 21319163710361234
12Compaen HS 31411104710441375