Aankondiging
Koop hier je WK tickets
en spek de clubkas van Wham Wham !
Website titel
volleybalvereniging
WHAM WHAM
Hoorn, Zwaag, Kersenboogerd en Risdam
Aankondiging
Koop hier je WK tickets
en spek de clubkas van Wham Wham !
Whampie
Lees snel onze laatste WHAMPIE!
Aankomend programma

WanneerWedstrijdenNavigatie
07 October 19:30Urbanus DS 1 - Volleybal Vereniging Wham Wham DS 5
08 October 12:00Volleybal Vereniging Wham Wham JB 1 - Madjoe JB 2
08 October 12:00Volleybal Vereniging Wham Wham MA 1 - vv Wieringermeer MA 1

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Wham Wham HS 1

Ons Heren 1 team speelt competitie in de Promotieklasse A poule van regio West. Zij trainen op dinsdag 19:30 tot 21:00 en op donderdag van 19:30 tot 21:00. Klik hier als je meer wilt weten over dit team of een keertje wilt meetrainen! Klik hier voor hun nevobo pagina.

Aankomende wedstrijd

WanneerWedstrijdenNavigatie
12 October 21:00Albatros HS 1 - Volleybal Vereniging Wham Wham HS 1

Wedstrijd uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
01 October 15:45Compaen HS 3 - Volleybal Vereniging Wham Wham HS 11-321-25, 18-25, 25-20, 12-25

Poulestand

#TeamGPWV+-
1Dinto HS 131084283252
2VVW HS 13986293292
3Spaarnestad HS 42862192144
4Volleybal Vereniging Wham Wham HS 12862192154
5MOVE HS 12763204181
6Compaen HS 33766273273
7Atalante HS 12544179189
8Madjoe HS 32445171204
9VCC'92 HS 12446212221
10Spaarnestad HS 52226176196
11VV Amsterdam HS 22117147197
12Albatros HS 1100481100