Aankondiging
Koop hier je WK tickets
en spek de clubkas van Wham Wham !
Website titel
volleybalvereniging
WHAM WHAM
Hoorn, Zwaag, Kersenboogerd en Risdam
Aankondiging
Koop hier je WK tickets
en spek de clubkas van Wham Wham !
Whampie
Lees snel onze laatste WHAMPIE!
Aankomend programma

WanneerWedstrijdenNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Wham Wham HS 1

Ons Heren 1 team speelt competitie in de Promotieklasse A poule van regio West. Zij trainen op dinsdag 19:30 tot 21:00 en op donderdag van 19:30 tot 21:00. Klik hier als je meer wilt weten over dit team of een keertje wilt meetrainen! Klik hier voor hun nevobo pagina.

Aankomende wedstrijd

WanneerWedstrijdenNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

Wedstrijd uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
14 May 00:00Spaarnestad HS 5 - Wham Wham HS 1Vervallen-

Poulestand

#TeamGPWV+-
1De Boemel HS 1188669417991325
2MOVE HS 11664521515591334
3Spaarnestad HS 51858472817121553
4Madjoe HS 21749403215851486
5VVW HS 11646393115341444
6De Nijs/Dinto HS 11434282912521268
7VCC'92 HS 11633293814181488
8Madjoe HS 31731274614871598
9Spaarnestad HS 41625214413431531
10Wham Wham HS 11816145914141752
11Compaen HS 31613125212391563