volleybalvereniging
WHAM WHAM
Hoorn, Zwaag, Kersenboogerd en Risdam
WHAM WHAM
viert 50 jarig bestaan!
Lees snel onze laatste WHAMPIE!

WanneerWedstrijdenNavigatie
04 December 21:00Westvolver DS 1 - Wham Wham DS 2
04 December 21:15The Setfighters DS 2 - Wham Wham DS 4
05 January 19:45Wham Wham DS 3 - Clam Dycke DS 2

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Wham Wham HS 1

Ons Heren 1 team speelt competitie in de Promotieklasse A poule van regio West. Zij trainen op dinsdag 19:30 tot 21:00 en op donderdag van 19:30 tot 21:00. Klik hier als je meer wilt weten over dit team of een keertje wilt meetrainen! Klik hier voor hun nevobo pagina.

Aankomende wedstrijd

WanneerWedstrijdenNavigatie
08 January 21:00Madjoe HS 2 - Wham Wham HS 1

Wedstrijd uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
25 November 20:30De Nijs/Dinto HS 1 - Wham Wham HS 1Vervallen-

Poulestand

#TeamGPWV+-
1Zaanstad HS 3416133393298
2Keizer Otto-Trivolley HS 1414115367330
3Gemini S HS 2414115388357
4Sovoco HS 2313112314253
5Spaarnestad HS 331194296254
6Forza Hoogland HS 141198367366
7Almere Buiten HS 146511342370
8K.V.A. HS 146511338377
9Prima Donna Kaas Huizen HS 32435174177
10Voleem HS 13449249290
11Madjoe HS 341115282392
12VV Amsterdam HS 3100454100