volleybalvereniging
WHAM WHAM
Hoorn, Zwaag, Kersenboogerd en Risdam
WHAM WHAM
viert 50 jarig bestaan!
Lees snel onze laatste WHAMPIE!

WanneerWedstrijdenNavigatie
22 September 19:45Wham Wham DS 3 - Croonenburg DS 1
22 September 19:45Wham Wham DS 5 - Zaanstad DS 7
23 September 19:15Spaarnestad DS 12 - Wham Wham DS 4

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Wham Wham HS 1

Ons Heren 1 team speelt competitie in de Promotieklasse A poule van regio West. Zij trainen op dinsdag 19:30 tot 21:00 en op donderdag van 19:30 tot 21:00. Klik hier als je meer wilt weten over dit team of een keertje wilt meetrainen! Klik hier voor hun nevobo pagina.

Aankomende wedstrijd

WanneerWedstrijdenNavigatie
26 September 13:30Wham Wham HS 1 - Netzo HS 1

Wedstrijd uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
19 September 13:00Smashing '72 HS 1 - Wham Wham HS 11-322-25, 23-25, 23-25, 25-20

Poulestand

#TeamGPWV+-
1Zaanstad HS 3154010073
2Prima Donna Kaas Huizen HS 314319273
3Spaarnestad HS 314319681
4Keizer Otto-Trivolley HS 114319684
5Voleem HS 113329896
6Forza Hoogland HS 112239698
7Gemini S HS 211138496
8Almere Buiten HS 111138196
9Madjoe HS 311137392
10Sovoco HS 2000000
10VV Amsterdam HS 3000000
12K.V.A. HS 1100473100