Website titel
volleybalvereniging
WHAM WHAM
Hoorn, Zwaag, Kersenboogerd en Risdam
Aankondiging
WHAM WHAM
viert 50 jarig bestaan!
Whampie
Lees snel onze laatste WHAMPIE!
Aankomend programma

WanneerWedstrijdenNavigatie
18 January 19:45Wham Wham DS 4 - Madjoe DS 2
21 January 19:15Madjoe DS 3 - Wham Wham DS 3
21 January 21:00Madjoe DS 6 - Wham Wham DS 6

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Wham Wham DS 6

Ons Dames 6 team speelt competitie in de 3e Klasse C poule van regio West. Zij trainen op donderdag van 21:00 tot 22:30. Klik hier als je meer wilt weten over dit team of een keertje wilt meetrainen! Klik hier voor hun nevobo pagina.

Aankomende wedstrijd

WanneerWedstrijdenNavigatie
21 January 21:00Madjoe DS 6 - Wham Wham DS 6

Wedstrijd uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
15 January 14:00Wham Wham DS 6 - Tevoko DS 4Vervallen-

Poulestand

#TeamGPWV+-
1Wognum DS 3838302788499
2NIVO DS 4938306855653
3Wognum DS 2834275770547
4Urbanus DS 17241910647581
5Zaanstad DS 88221814696639
6Simokos DS 69191622750751
7NIVO DS 37181514628601
8Voluit DS 39131226771809
9WVS '90 DS 110131130719962
10Spaarnestad DS 1688826571776
11Antilopen DS 193334518895
vv Jonas DS 6000000