Website titel
volleybalvereniging
WHAM WHAM
Hoorn, Zwaag, Kersenboogerd en Risdam
Aankondiging
WHAM WHAM
viert 50 jarig bestaan!
Whampie
Lees snel onze laatste WHAMPIE!
Aankomend programma

WanneerWedstrijdenNavigatie
16 October 17:00VV Amsterdam DS 2 - Wham Wham DS 1
23 October 09:00Spaarnestad JC 3 - Wham Wham JC 1
23 October 09:30Madjoe MB 2 - Wham Wham MB 2

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Wham Wham DS 6

Ons Dames 6 team speelt competitie in de 3e Klasse C poule van regio West. Zij trainen op donderdag van 21:00 tot 22:30. Klik hier als je meer wilt weten over dit team of een keertje wilt meetrainen! Klik hier voor hun nevobo pagina.

Aankomende wedstrijd

WanneerWedstrijdenNavigatie
26 October 19:45Wham Wham DS 6 - Westvolver DS 1

Wedstrijd uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
05 October 19:45Wham Wham DS 6 - Alvoco DS 73-125-19, 22-25, 25-23, 25-17

Poulestand

#TeamGPWV+-
1NIVO DS 4524191497340
2vv Jonas DS 6419151394239
3Wognum DS 3419151396267
4Urbanus DS 1413106350316
5Simokos DS 641198349323
6Wognum DS 231084272234
7NIVO DS 347610353348
8Zaanstad DS 847610333356
9Spaarnestad DS 163449240287
10Voluit DS 333310246297
11Antilopen DS 152219284497
12WVS '90 DS 151119286496