Aankondiging
Koop hier je WK tickets
en spek de clubkas van Wham Wham !
Website titel
volleybalvereniging
WHAM WHAM
Hoorn, Zwaag, Kersenboogerd en Risdam
Aankondiging
Koop hier je WK tickets
en spek de clubkas van Wham Wham !
Whampie
Lees snel onze laatste WHAMPIE!
Aankomend programma

WanneerWedstrijdenNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Wham Wham DS 5

Ons Dames 5 team speelt competitie in de 3e Klasse C poule van regio West. Zij trainen op donderdag van 21:00 tot 22:30. Klik hier als je meer wilt weten over dit team of een keertje wilt meetrainen! Klik hier voor hun nevobo pagina.

Aankomende wedstrijd

WanneerWedstrijdenNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

Wedstrijd uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
29 April 19:30Bevok/Vip DS 6 - Wham Wham DS 53-125-16, 25-12, 25-17, 25-27

Poulestand

#TeamGPWV+-
1MOVE DS 513584761297798
2Wognum DS 11454441413721037
3VVW DS 1135040131221922
4Simokos DS 3124134161161995
5Madjoe DS 4113429181008874
6Madjoe DS 51332272811391207
7Ardea DS 2122117329811098
8MOVE DS 61522194411151426
9Bevok/Vip DS 61520184611551467
10Wham Wham DS 518886611701795