Aankondiging
Speciale kerstactie voor leden:
bestel heerlijke wijnen!
Website titel
volleybalvereniging
WHAM WHAM
Hoorn, Zwaag, Kersenboogerd en Risdam
Aankondiging
Speciale kerstactie voor leden:
bestel heerlijke wijnen!
Whampie
29 December oliebollentoernooi!
Aankomend programma

WanneerWedstrijdenNavigatie
04 February 00:00VV Wham Wham DS 1 - vv Jonas DS 2
04 February 12:15VV Wham Wham MB 1 - Madjoe MB 1
04 February 12:15VV Wham Wham MC 1 - Madjoe MC 1

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Wham Wham DS 5

Ons Dames 5 team speelt competitie in de 3e Klasse C poule van regio West. Zij trainen op donderdag van 21:00 tot 22:30. Klik hier als je meer wilt weten over dit team of een keertje wilt meetrainen! Klik hier voor hun nevobo pagina.

Aankomende wedstrijd

WanneerWedstrijdenNavigatie
07 February 19:00Antilopen DS 1 - VV Wham Wham DS 5

Wedstrijd uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
31 January 21:00VV Wham Wham DS 5 - Simokos DS 60-415-25, 21-25, 15-25, 23-25

Poulestand

#TeamGPWV+-
1VVW DS 115675371471954
2Relay DS 11563501114381102
3Madjoe DS 51455451313791077
4Wognum DS 21548392213931188
5Simokos DS 31341342112241117
6vc De Where DS 51438312512151172
7Madjoe DS 61228232710381103
8VV Wham Wham DS 41527223811871366
9Reflection DS 11423204111651354
10Relay DS 31615145211501576
11Simokos DS 41411104810341347
12NIVO DS 31399459421280