Website titel
volleybalvereniging
WHAM WHAM
Hoorn, Zwaag, Kersenboogerd en Risdam
Aankondiging
WHAM WHAM
viert 50 jarig bestaan!
Whampie
Lees snel onze laatste WHAMPIE!
Aankomend programma

WanneerWedstrijdenNavigatie
29 November 18:00VV Amsterdam JC 1 - Wham Wham JC 1
02 December 19:30Wham Wham HS 1 - Compaen HS 3
03 December 19:30Bevok/Vip DS 6 - Wham Wham DS 5

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Wham Wham DS 5

Ons Dames 5 team speelt competitie in de 3e Klasse C poule van regio West. Zij trainen op donderdag van 21:00 tot 22:30. Klik hier als je meer wilt weten over dit team of een keertje wilt meetrainen! Klik hier voor hun nevobo pagina.

Aankomende wedstrijd

WanneerWedstrijdenNavigatie
03 December 19:30Bevok/Vip DS 6 - Wham Wham DS 5

Wedstrijd uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
23 November 21:00Wham Wham DS 5 - Bevok/Vip DS 61-324-26, 25-18, 13-25, 12-25

Poulestand

#TeamGPWV+-
1VVW DS 1731254695468
2Wognum DS 1628222599414
3Madjoe DS 4726228672516
4MOVE DS 5521173488298
5Madjoe DS 57191513579630
6Simokos DS 36151312554530
7Ardea DS 269717469560
8Bevok/Vip DS 687627565785
9MOVE DS 676624515685
10Wham Wham DS 573326449699