Aankondiging
Koop hier je WK tickets
en spek de clubkas van Wham Wham !
Website titel
volleybalvereniging
WHAM WHAM
Hoorn, Zwaag, Kersenboogerd en Risdam
Aankondiging
Koop hier je WK tickets
en spek de clubkas van Wham Wham !
Whampie
Lees snel onze laatste WHAMPIE!
Aankomend programma

WanneerWedstrijdenNavigatie
07 October 19:30Urbanus DS 1 - Volleybal Vereniging Wham Wham DS 5
08 October 12:00Volleybal Vereniging Wham Wham JB 1 - Madjoe JB 2
08 October 12:00Volleybal Vereniging Wham Wham MA 1 - vv Wieringermeer MA 1

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Wham Wham DS 5

Ons Dames 5 team speelt competitie in de 3e Klasse C poule van regio West. Zij trainen op donderdag van 21:00 tot 22:30. Klik hier als je meer wilt weten over dit team of een keertje wilt meetrainen! Klik hier voor hun nevobo pagina.

Aankomende wedstrijd

WanneerWedstrijdenNavigatie
11 October 19:45Volleybal Vereniging Wham Wham DS 5 - Simokos DS 5

Wedstrijd uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
07 October 19:30Urbanus DS 1 - Volleybal Vereniging Wham Wham DS 52-325-17, 25-14, 10-25, 21-25, 5-15

Poulestand

#TeamGPWV+-
1VVW DS 1314111295176
2Wognum DS 2314111298187
3vc De Where DS 531193261236
4Madjoe DS 531084279238
5Relay DS 131084266246
6Simokos DS 32872204163
7Reflection DS 13658267283
8NIVO DS 333310227289
9Relay DS 333310228306
10Simokos DS 433310229310
11Madjoe DS 62227164201
12Volleybal Vereniging Wham Wham DS 431111207290