Website titel
volleybalvereniging
WHAM WHAM
Hoorn, Zwaag, Kersenboogerd en Risdam
Oliebollen
Aankomend programma

WanneerWedstrijdenNavigatie
24 February 12:00SVU DS 1 - VV Wham Wham DS 1
24 February 14:00SVU HS 1 - VV Wham Wham HS 1
27 February 19:15VV Wham Wham DS 5 - NIVO DS 4

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Wham Wham DS 2

Ons Dames 2 team speelt competitie in de 1e Klasse B poule van regio West. Zij trainen op dinsdag van 19:30 tot 21:00 en donderdag van 21:00 tot 22:30. Klik hier als je meer wilt weten over dit team of een keertje wilt meetrainen! Klik hier voor hun nevobo pagina.

Aankomende wedstrijd

WanneerWedstrijdenNavigatie
02 March 15:00Alvoco DS 1 - VV Wham Wham DS 2

Wedstrijd uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
06 February 19:15VV Wham Wham DS 2 - Madjoe DS 41-320-25, 25-20, 17-25, 16-25

Poulestand

#TeamGPWV+-
1Madjoe DS 614635271421997
2Madjoe DS 513584771303848
3VVW DS 21439322612121276
4VV Wham Wham DS 41332262811501216
5Simokos DS 41432293413111310
6Wognum DS 21329253111531213
7NIVO DS 21228232710971081
8Reflection DS 11322193510301245
9Simokos DS 31419164011071310
10Wognum DS 31413124610911379