Website titel
volleybalvereniging
WHAM WHAM
Hoorn, Zwaag, Kersenboogerd en Risdam
Aankondiging
WHAM WHAM
viert 50 jarig bestaan!
Whampie
Lees snel onze laatste WHAMPIE!
Aankomend programma

WanneerWedstrijdenNavigatie
16 October 17:00VV Amsterdam DS 2 - Wham Wham DS 1
23 October 09:00Spaarnestad JC 3 - Wham Wham JC 1
23 October 09:30Madjoe MB 2 - Wham Wham MB 2

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Wham Wham DS 2

Ons Dames 2 team speelt competitie in de 1e Klasse B poule van regio West. Zij trainen op dinsdag van 19:30 tot 21:00 en donderdag van 21:00 tot 22:30. Klik hier als je meer wilt weten over dit team of een keertje wilt meetrainen! Klik hier voor hun nevobo pagina.

Aankomende wedstrijd

WanneerWedstrijdenNavigatie
23 October 17:00VCC'92 DS 2 - Wham Wham DS 2

Wedstrijd uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
15 October 21:00Spaarnestad DS 6 - Wham Wham DS 23-123-25, 25-5, 25-18, 25-19

Poulestand

#TeamGPWV+-
1MOVE DS 5416133388257
2VVW DS 1416134395306
3Madjoe DS 4415135391319
4Madjoe DS 531084266272
5Simokos DS 341098389361
6Wognum DS 12971202146
7Ardea DS 24979350360
8MOVE DS 656616386485
9Wham Wham DS 542215281405
10Bevok/Vip DS 642215276413