Aankondiging
Speciale kerstactie voor leden:
bestel heerlijke wijnen!
Website titel
volleybalvereniging
WHAM WHAM
Hoorn, Zwaag, Kersenboogerd en Risdam
Aankondiging
Speciale kerstactie voor leden:
bestel heerlijke wijnen!
Whampie
29 December oliebollentoernooi!
Aankomend programma

WanneerWedstrijdenNavigatie
02 December 19:15Simokos DS 6 - Volleybal Vereniging Wham Wham DS 5
02 December 19:30vv Jonas DS 2 - Volleybal Vereniging Wham Wham DS 1
02 December 21:15vv Jonas HS 5 - Volleybal Vereniging Wham Wham HS 4

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Wham Wham DS 2

Ons Dames 2 team speelt competitie in de 1e Klasse B poule van regio West. Zij trainen op dinsdag van 19:30 tot 21:00 en donderdag van 21:00 tot 22:30. Klik hier als je meer wilt weten over dit team of een keertje wilt meetrainen! Klik hier voor hun nevobo pagina.

Aankomende wedstrijd

WanneerWedstrijdenNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

Wedstrijd uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
Er zijn geen uitslagen bekend.

Poulestand

#TeamGPWV+-
1VVW DS 1942333892551
2Relay DS 1834275759578
3Simokos DS 39332711849751
4Madjoe DS 59322611870720
5Wognum DS 29302412829670
6vc De Where DS 58181517661697
7Madjoe DS 67171415586619
8Volleybal Vereniging Wham Wham DS 49171422703815
9Reflection DS 19141126743852
10Simokos DS 4109833750958
11Relay DS 3109833705986
12NIVO DS 375524535685