Website titel
volleybalvereniging
WHAM WHAM
Hoorn, Zwaag, Kersenboogerd en Risdam
Aankondiging
WHAM WHAM
viert 50 jarig bestaan!
Whampie
Lees snel onze laatste WHAMPIE!
Aankomend programma

WanneerWedstrijdenNavigatie
18 January 19:45Wham Wham DS 4 - Madjoe DS 2
21 January 19:15Madjoe DS 3 - Wham Wham DS 3
21 January 21:00Madjoe DS 6 - Wham Wham DS 6

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Wham Wham DS 2

Ons Dames 2 team speelt competitie in de 1e Klasse B poule van regio West. Zij trainen op dinsdag van 19:30 tot 21:00 en donderdag van 21:00 tot 22:30. Klik hier als je meer wilt weten over dit team of een keertje wilt meetrainen! Klik hier voor hun nevobo pagina.

Aankomende wedstrijd

WanneerWedstrijdenNavigatie
22 January 14:00Wham Wham DS 2 - Smashing '72 DS 1

Wedstrijd uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
27 November 14:00Wham Wham DS 2 - Alvoco DS 11-319-25, 25-18, 17-25, 15-25

Poulestand

#TeamGPWV+-
1VVW DS 1731254695468
2Wognum DS 1628222599414
3Madjoe DS 4726228672516
4MOVE DS 5521173488298
5Madjoe DS 57191513579630
6Simokos DS 36151312554530
7Ardea DS 269717469560
8Bevok/Vip DS 687627565785
9MOVE DS 676624515685
10Wham Wham DS 573326449699