volleybalvereniging
WHAM WHAM
Hoorn, Zwaag, Kersenboogerd en Risdam
WHAM WHAM
viert 50 jarig bestaan!
Lees snel onze laatste WHAMPIE!

WanneerWedstrijdenNavigatie
22 September 19:45Wham Wham DS 3 - Croonenburg DS 1
22 September 19:45Wham Wham DS 5 - Zaanstad DS 7
23 September 19:15Spaarnestad DS 12 - Wham Wham DS 4

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Wham Wham DS 1

Ons Dames 1 team speelt competitie in de Promotieklasse A poule van regio West. Zij trainen op dinsdag van 19:30 tot 21:00 en donderdag van 19:30 tot 21:00. Klik hier als je meer wilt weten over dit team of een keertje wilt meetrainen! Klik hier voor hun nevobo pagina.

Aankomende wedstrijd

WanneerWedstrijdenNavigatie
26 September 15:30Wham Wham DS 1 - MOVE DS 1

Wedstrijd uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
18 September 19:30vv Jonas DS 2 - Wham Wham DS 11-320-25, 17-25, 25-20, 23-25

Poulestand

#TeamGPWV+-
1SVU DS 1154010281
2Lovoc DS 114319976
3MOVE DS 114319474
4Wham Wham DS 114319585
5Compaen DS 214318788
6Simokos DS 111138887
7vv Jonas DS 211138595
8Forza Hoogland DS 111137494
9VV Amsterdam DS 211137699
10De Boemel DS 1000000
10Spaarnestad DS 5000000
12Dinto DS 3100481102