volleybalvereniging
WHAM WHAM
Hoorn, Zwaag, Kersenboogerd en Risdam
WHAM WHAM
viert 50 jarig bestaan!
Lees snel onze laatste WHAMPIE!

WanneerWedstrijdenNavigatie
04 December 21:00Westvolver DS 1 - Wham Wham DS 2
04 December 21:15The Setfighters DS 2 - Wham Wham DS 4
05 January 19:45Wham Wham DS 3 - Clam Dycke DS 2

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Wham Wham DS 6

Ons Dames 6 team speelt competitie in de 3e Klasse C poule van regio West. Zij trainen op donderdag van 21:00 tot 22:30. Klik hier als je meer wilt weten over dit team of een keertje wilt meetrainen! Klik hier voor hun nevobo pagina.

Aankomende wedstrijd

WanneerWedstrijdenNavigatie
08 January 20:00VIP DS 6 - Wham Wham DS 6

Wedstrijd uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
27 November 21:45VIP DS 5 - Wham Wham DS 6Vervallen-

Poulestand

#TeamGPWV+-
1Zaanstad DS 7419151400278
2Wham Wham DS 5413106371342
3Wognum DS 2312103307229
4Bevok DS 34989366358
5VIP DS 52862196163
6Urbanus DS 148610308365
7NIVO DS 447610340371
8The Setfighters DS 32555198208
9NIVO DS 344413315391
10VIP DS 62336157190
11Wham Wham DS 632210228291