volleybalvereniging
WHAM WHAM
Hoorn, Zwaag, Kersenboogerd en Risdam
WHAM WHAM
viert 50 jarig bestaan!
Lees snel onze laatste WHAMPIE!

WanneerWedstrijdenNavigatie
26 September 09:00Madjoe JC 2 - Wham Wham JC 1
26 September 12:00US JA 1 - Wham Wham JA 1
26 September 12:00Tevoko MB 1 - Wham Wham MB 1

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Wham Wham DS 6

Ons Dames 6 team speelt competitie in de 3e Klasse C poule van regio West. Zij trainen op donderdag van 21:00 tot 22:30. Klik hier als je meer wilt weten over dit team of een keertje wilt meetrainen! Klik hier voor hun nevobo pagina.

Aankomende wedstrijd

WanneerWedstrijdenNavigatie
29 September 19:45Wham Wham DS 6 - NIVO DS 4

Wedstrijd uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
25 September 19:30Urbanus DS 1 - Wham Wham DS 63-125-19, 18-25, 25-18, 25-16

Poulestand

#TeamGPWV+-
1Wognum DS 22971195132
2Zaanstad DS 72971200152
3Bevok DS 32544184179
4Wham Wham DS 52544182186
5VIP DS 514319674
6Urbanus DS 12435144178
7The Setfighters DS 3133210196
8NIVO DS 32336179199
9NIVO DS 42226155191
10Wham Wham DS 62117144193
11VIP DS 6000000