volleybalvereniging
WHAM WHAM
Hoorn, Zwaag, Kersenboogerd en Risdam
WHAM WHAM
viert 50 jarig bestaan!
Lees snel onze laatste WHAMPIE!

WanneerWedstrijdenNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Wham Wham DS 6

Ons Dames 6 team speelt competitie in de 3e Klasse C poule van regio West. Zij trainen op donderdag van 21:00 tot 22:30. Klik hier als je meer wilt weten over dit team of een keertje wilt meetrainen! Klik hier voor hun nevobo pagina.

Aankomende wedstrijd

WanneerWedstrijdenNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

Wedstrijd uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
15 December 19:45Wham Wham DS 6 - The Setfighters DS 3Vervallen-

Poulestand

#TeamGPWV+-
1Zaanstad DS 7419151400278
2Wham Wham DS 5413106371342
3Wognum DS 2312103307229
4Bevok DS 34989366358
5VIP DS 52862196163
6Urbanus DS 148610308365
7NIVO DS 447610340371
8The Setfighters DS 32555198208
9NIVO DS 344413315391
10VIP DS 62336157190
11Wham Wham DS 632210228291