volleybalvereniging
WHAM WHAM
Hoorn, Zwaag, Kersenboogerd en Risdam
WHAM WHAM
viert 50 jarig bestaan!
Lees snel onze laatste WHAMPIE!

WanneerWedstrijdenNavigatie
22 September 19:45Wham Wham DS 3 - Croonenburg DS 1
22 September 19:45Wham Wham DS 5 - Zaanstad DS 7
23 September 19:15Spaarnestad DS 12 - Wham Wham DS 4

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Wham Wham DS 4

Ons Dames 4 team speelt competitie in de 2e Klasse C poule van regio West. Zij trainen op donderdag van 21:00 tot 22:30. Klik hier als je meer wilt weten over dit team of een keertje wilt meetrainen! Klik hier voor hun nevobo pagina.

Aankomende wedstrijd

WanneerWedstrijdenNavigatie
23 September 19:15Spaarnestad DS 12 - Wham Wham DS 4

Wedstrijd uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
15 September 19:15Wham Wham DS 4 - Compaen DS 54-025-16, 25-12, 25-11, 25-3

Poulestand

#TeamGPWV+-
1Wham Wham DS 4154010042
2Spaarnestad DS 12154010045
3NIVO DS 1154010056
4VCC'92 DS 1154010279
5Zaanstad DS 614319571
6Voluit DS 114319986
7VIP DS 211138699
8The Setfighters DS 211137195
9Madjoe DS 6100479102
10MOVE DS 6100456100
11VIP DS 3100445100
12Compaen DS 5100442100