Website titel
volleybalvereniging
WHAM WHAM
Hoorn, Zwaag, Kersenboogerd en Risdam
Aankondiging
WHAM WHAM
viert 50 jarig bestaan!
Whampie
Lees snel onze laatste WHAMPIE!
Aankomend programma

WanneerWedstrijdenNavigatie
18 January 19:45Wham Wham DS 4 - Madjoe DS 2
21 January 19:15Madjoe DS 3 - Wham Wham DS 3
21 January 21:00Madjoe DS 6 - Wham Wham DS 6

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Wham Wham DS 4

Ons Dames 4 team speelt competitie in de 2e Klasse C poule van regio West. Zij trainen op donderdag van 21:00 tot 22:30. Klik hier als je meer wilt weten over dit team of een keertje wilt meetrainen! Klik hier voor hun nevobo pagina.

Aankomende wedstrijd

WanneerWedstrijdenNavigatie
18 January 19:45Wham Wham DS 4 - Madjoe DS 2

Wedstrijd uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
23 November 21:00Wham Wham DS 4 - NIVO DS 21-322-25, 25-21, 20-25, 25-27

Poulestand

#TeamGPWV+-
1Dinto DS 6830259792657
2Spaarnestad DS 8625205597433
3Relay DS 17221811649572
4Spaarnestad DS 108211816737729
5Clam Dycke DS 18171519714729
6Simokos DS 48171419647757
7Alvoco DS 45141210467448
8vv Jonas DS 456515408458
9Bevok/Vip DS 573326466694