Website titel
volleybalvereniging
WHAM WHAM
Hoorn, Zwaag, Kersenboogerd en Risdam
Aankondiging
WHAM WHAM
viert 50 jarig bestaan!
Whampie
Lees snel onze laatste WHAMPIE!
Aankomend programma

WanneerWedstrijdenNavigatie
18 January 19:45Wham Wham DS 4 - Madjoe DS 2
21 January 19:15Madjoe DS 3 - Wham Wham DS 3
21 January 21:00Madjoe DS 6 - Wham Wham DS 6

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Wham Wham DS 1

Ons Dames 1 team speelt competitie in de Promotieklasse A poule van regio West. Zij trainen op dinsdag van 19:30 tot 21:00 en donderdag van 19:30 tot 21:00. Klik hier als je meer wilt weten over dit team of een keertje wilt meetrainen! Klik hier voor hun nevobo pagina.

Aankomende wedstrijd

WanneerWedstrijdenNavigatie
22 January 16:00Wham Wham DS 1 - Zaanstad DS 4

Wedstrijd uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
13 November 16:00Wham Wham DS 1 - SVU DS 13-124-26, 25-19, 25-12, 25-16

Poulestand

#TeamGPWV+-
1Compaen DS 2936299901717
2De Boemel DS 1935289877740
3Zaanstad DS 410352915990901
4MOVE DS 19262216849810
5VV Amsterdam DS 29252117834805
6SVU DS 18201716725729
7Wham Wham DS 18191617745715
8Spaarnestad DS 49171525816869
9Simokos DS 110161428817951
10vv Jonas DS 28151421713755
11Kids Aktief US DS 49151425755875
12VCH DS 186627622777