volleybalvereniging
WHAM WHAM
Hoorn, Zwaag, Kersenboogerd en Risdam
WHAM WHAM
viert 50 jarig bestaan!
Lees snel onze laatste WHAMPIE!

WanneerWedstrijdenNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Wham Wham DS 1

Ons Dames 1 team speelt competitie in de Promotieklasse A poule van regio West. Zij trainen op dinsdag van 19:30 tot 21:00 en donderdag van 19:30 tot 21:00. Klik hier als je meer wilt weten over dit team of een keertje wilt meetrainen! Klik hier voor hun nevobo pagina.

Aankomende wedstrijd

WanneerWedstrijdenNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

Wedstrijd uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
03 April 13:00Wham Wham DS 1 - Dinto DS 3Vervallen-

Poulestand

#TeamGPWV+-
1Wham Wham DS 1416134394347
2De Boemel DS 1414116396366
3Compaen DS 25131111471478
4SVU DS 1412118415398
5VV Amsterdam DS 241197358344
6Lovoc DS 131084292251
7Forza Hoogland DS 141098370366
8MOVE DS 13975275258
9Spaarnestad DS 54989361355
10Simokos DS 148710357376
11vv Jonas DS 243313325387
12Dinto DS 330012214302