Aankondiging
Speciale kerstactie voor leden:
bestel heerlijke wijnen!
Website titel
volleybalvereniging
WHAM WHAM
Hoorn, Zwaag, Kersenboogerd en Risdam
Aankondiging
Speciale kerstactie voor leden:
bestel heerlijke wijnen!
Whampie
29 December oliebollentoernooi!
Aankomend programma

WanneerWedstrijdenNavigatie
02 December 19:15Simokos DS 6 - Volleybal Vereniging Wham Wham DS 5
02 December 19:30vv Jonas DS 2 - Volleybal Vereniging Wham Wham DS 1
02 December 21:15vv Jonas HS 5 - Volleybal Vereniging Wham Wham HS 4

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Wham Wham DS 1

Ons Dames 1 team speelt competitie in de Promotieklasse A poule van regio West. Zij trainen op dinsdag van 19:30 tot 21:00 en donderdag van 19:30 tot 21:00. Klik hier als je meer wilt weten over dit team of een keertje wilt meetrainen! Klik hier voor hun nevobo pagina.

Aankomende wedstrijd

WanneerWedstrijdenNavigatie
02 December 19:30vv Jonas DS 2 - Volleybal Vereniging Wham Wham DS 1

Wedstrijd uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
26 November 17:15MOVE DS 1 - Volleybal Vereniging Wham Wham DS 14-025-17, 25-17, 25-16, 25-14

Poulestand

#TeamGPWV+-
1MOVE DS 1832278806673
2Keizer Otto-Trivolley DS 18272111745604
3Spaarnestad DS 48252013737685
4Albatros DS 18221915742753
5Zaanstad DS 48191718751723
6SVU DS 17181615645651
7Kids Aktief US DS 48171519686747
8vv Jonas DS 28171520728773
9Volleybal Vereniging Wham Wham DS 17161315604629
10Compaen DS 28141222730783
11VV Amsterdam DS 28131122668747
12Simokos DS 1610816486560