Website titel
volleybalvereniging
WHAM WHAM
Hoorn, Zwaag, Kersenboogerd en Risdam
Aankondiging
WHAM WHAM
viert 50 jarig bestaan!
Whampie
Lees snel onze laatste WHAMPIE!
Aankomend programma

WanneerWedstrijdenNavigatie
16 October 17:00VV Amsterdam DS 2 - Wham Wham DS 1
23 October 09:00Spaarnestad JC 3 - Wham Wham JC 1
23 October 09:30Madjoe MB 2 - Wham Wham MB 2

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Wham Wham DS 1

Ons Dames 1 team speelt competitie in de Promotieklasse A poule van regio West. Zij trainen op dinsdag van 19:30 tot 21:00 en donderdag van 19:30 tot 21:00. Klik hier als je meer wilt weten over dit team of een keertje wilt meetrainen! Klik hier voor hun nevobo pagina.

Aankomende wedstrijd

WanneerWedstrijdenNavigatie
16 October 17:00VV Amsterdam DS 2 - Wham Wham DS 1

Wedstrijd uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
09 October 16:00Wham Wham DS 1 - Simokos DS 11-323-25, 15-25, 22-25, 25-23

Poulestand

#TeamGPWV+-
1Compaen DS 2418142384283
2Zaanstad DS 4518157489467
3De Boemel DS 1415125398344
4Simokos DS 15121011426458
5VV Amsterdam DS 231194297262
6MOVE DS 141098363361
7Wham Wham DS 13766281255
8vv Jonas DS 247610337355
9Spaarnestad DS 42654205172
10SVU DS 13657277276
11Kids Aktief US DS 454417386494
12VCH DS 141115276392