volleybalvereniging
WHAM WHAM
Hoorn, Zwaag, Kersenboogerd en Risdam
WHAM WHAM
viert 50 jarig bestaan!
Lees snel onze laatste WHAMPIE!

WanneerWedstrijdenNavigatie
04 December 21:00Westvolver DS 1 - Wham Wham DS 2
04 December 21:15The Setfighters DS 2 - Wham Wham DS 4
05 January 19:45Wham Wham DS 3 - Clam Dycke DS 2

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Wham Wham DS 5

Ons Dames 5 team speelt competitie in de 3e Klasse C poule van regio West. Zij trainen op donderdag van 21:00 tot 22:30. Klik hier als je meer wilt weten over dit team of een keertje wilt meetrainen! Klik hier voor hun nevobo pagina.

Aankomende wedstrijd

WanneerWedstrijdenNavigatie
05 January 19:45Wham Wham DS 5 - NIVO DS 4

Wedstrijd uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
20 November 19:00NIVO DS 4 - Wham Wham DS 5Vervallen-

Poulestand

#TeamGPWV+-
1MOVE DS 5416144418331
2VVW DS 1416134401280
3NIVO DS 2416134395290
4Simokos DS 3514119461404
5Bevok DS 241297355316
6Simokos DS 441197329302
7Madjoe DS 5411108388334
8The Setfighters DS 131084251247
9Madjoe DS 447610311346
10Simokos DS 556515340470
11Croonenburg DS 231111162295
12Clam Dycke DS 340016204400