volleybalvereniging
WHAM WHAM
Hoorn, Zwaag, Kersenboogerd en Risdam
WHAM WHAM
viert 50 jarig bestaan!
Lees snel onze laatste WHAMPIE!

WanneerWedstrijdenNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Wham Wham HS 2

Ons Heren 2 team speelt competitie in de 2e Klasse B poule van regio West. Zij trainen op donderdag van 19:30 tot 21:00. Klik hier als je meer wilt weten over dit team of een keertje wilt meetrainen! Klik hier voor hun nevobo pagina.

Aankomende wedstrijd

WanneerWedstrijdenNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

Wedstrijd uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
26 January 19:45Wham Wham HS 2 - Clam Dycke HS 2Vervallen-

Poulestand

#TeamGPWV+-
1Ardea HS 1518156483440
2De Boemel HS 1314111296182
3vv Jonas HS 2414115394343
4Simokos HS 141197352325
5MBSOV HS 1411109391402
6Zaanstad HS 43866251275
7Alvoco HS 12763210183
8Wognum HS 147610361371
9V.V.A. HS 147712370379
10Madjoe HS 445412338394
11VCJ'94 HS 13449232286
12Reflection HS 144413297395