volleybalvereniging
WHAM WHAM
Hoorn, Zwaag, Kersenboogerd en Risdam
WHAM WHAM
viert 50 jarig bestaan!
Lees snel onze laatste WHAMPIE!

WanneerWedstrijdenNavigatie
22 September 19:45Wham Wham DS 3 - Croonenburg DS 1
22 September 19:45Wham Wham DS 5 - Zaanstad DS 7
23 September 19:15Spaarnestad DS 12 - Wham Wham DS 4

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Wham Wham HS 2

Ons Heren 2 team speelt competitie in de 1e Klasse A poule van regio West. Zij trainen op donderdag van 19:30 tot 21:00. Klik hier als je meer wilt weten over dit team of een keertje wilt meetrainen! Klik hier voor hun nevobo pagina.

Aankomende wedstrijd

WanneerWedstrijdenNavigatie
26 September 15:30Wham Wham HS 2 - Madjoe HS 5

Wedstrijd uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
16 September 20:45VVW HS 3 - Wham Wham HS 20-416-25, 19-25, 19-25, 17-25

Poulestand

#TeamGPWV+-
1MBSOV HS 12763191184
2De Boemel HS 1154010057
3Simokos HS 1154010060
4Alvoco HS 1143110284
5Ardea HS 114319986
6Zaanstad HS 414319891
7V.V.A. HS 1133210989
8vv Jonas HS 211139198
9Wognum HS 111138699
10Madjoe HS 42117159204
11Reflection HS 1100460100
12VCJ'94 HS 1100457100